View Single Post
Staro 18.10.2009., 20:03   #210
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
kakva je ergonomija tog PEN-a? ako zelis nesto toliko kompaktno, probaj i GF1, pod uvjetom da je vec stigao u HR

inace kod G1 mi se svida jako dobra kvaliteta slike, u JPEGu i RAWu pogotovo, odlicno izveden live view, brz fokus, okretni i veliki LCD ekran s takoder dobrom rezolucijom, veliki EVF(jedina zamjerka ide na efekt duge, al mene to ne smeta), manje dimenzije aparata od tradicionalnih dSLRova, a opet nije malen da ti se fotic izgubi u šakama, G1 je po meni izuzetno ergonomski kompaktan dSLR, svida mi se i shutter i DOF preview. Sve u svemu, aparat mi se svidio jos dok sam citao recenzije i usporedivao ga sa slicnim aparatima, niti kupnje me nije razocarao.

zamjerke na aparat? smeta me sto je ISO 1600 donekle neupotrebljiv, pogotovo 3200, baterija ne traje dugo, ja sam si odmah kupio dvije. baterije su takoder donekle skupe i najnovija inacica firmwarea ne podrzava 3rd party baterije, dakle samo panasonic origigi idu unutra (tako kazu, nisam isprobavao). nedostatak HD videa meni ne smeta.
reboot je offline   Reply With Quote