View Single Post
Staro 23.11.2016., 22:07   #9
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Kaj oćete fotić i GPS. Dajte parametre za fotić glede GPS.a, koristio ga jednom u Zg.u i evo sad upalio odma locka sad ... mogu skinut neku aplikaciju ako tko ima prijedlog pa da očitam tehnikalije .

Inače već tjedan dana ponosni vlasnik GM5 plus - primarno uzet kao službeni mobitel i trebao bi mi držat privatni broj kao drugu karticu - privremeno.

Recimo jedna zanimljivost modovi stražnje kamere:
4:3 (3.1,5.0,13.0 MP) dok je 16:9 (4.1 i 8.3 MP).

Šta bi još bilo zanimljivo:
U paketu došle slušalice, 2 kabla i adapter te fast charger. Taj fast charger bi ga trebao napunit za malo više od sat vremena bar tako procjenjuje - nisam testirao.

Šta se tiče ekrana - odličan sa sitnom zamjerkom - malo mi je presvjetao i na najnižoj postavci - naime G4 je išao i niže .... Dva sima rade po principu kad je jedan aktivan drugi je neaktivan tj. "korisnik se ne može javiti" iako to nije ništa novog.

Software:
7.0 sa sigurnosnom zakrpom od 6.11.2016. - došao je sa 6.nešto i onda prvo nudio jedan ili dva upgrejda i onda skok na 7 pa onda još mislim jedan na sedmici.
Home screen se napokon okreće .

Baterija izdrži skoro dva dana ali tu treba imat na umu da ga još nisam natrpao sa svim aplikacijama i da je samo jedan gmail račun aktivan, nisam mu ostale dodao.

Pucajte ako imate kakvih pitanja.

Eh da čak je i stock tipkovnica napokon dobila full cro layout i čak nije ni loša. Ali ovo je do OS.a.

Slobodno pucajte sa pitanjima .
Forace je offline   Reply With Quote