View Single Post
Staro 23.11.2016., 21:19   #37
Wept
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Booby Shake 31
Postovi: 20
Ja koristim 3 dana i za sada prezadovoljan. Do sada imam 4Gb dnevnog prometa, a moćnog sam nakajmačio oko 30-ak GB, koji se ne računa, naravno.

Brzina mi nije kao kod kolege @vava gdje mu prelazi 90. Sinoć sam izmjerio 78 mbps, to je najviše u ova tri dana korištenja.
Možda bih mogao još malo pojačati uz neku externu antenu, ali više zbog uploada nego downloada.

Downlaod ispod 60mbps ne ide.




Ponudu ne može svatko dobiti, meni je neki vanjski suradnik Vipnet-a iz VŽ-a to sredio mada sam ja u okolici Broda. Kako je došao do mog broja ne znam, ali sva sreća pa je. Ono t-com mučenje sa 1-3 mbps downloada i to po masnoj cijeni zadnjih 20 godina mi je dozlogrdilo. I zato hvala VIP-u na ovome.

Eh da i telefon ulazi u tu ponudu, već je napisano, ali da ponovim; besplatno prema svim fiksnim i vipnet mobilnoj mreži. I to sve za fiksnih 150 kn.

Najviše sam se bojao da neću imati kvalitetan LTE signal, jer su mi iz Vipnet SZK govorili kako sam na rubnom području pokrivanja. No na kraju ispalo da je signal sjajan sa svih 5 crtica na -95 dBm.

Trenutno sam na 14-to dnevnom testu i ako ovako nastavi 99% da ću ostati na ovome.


@vava, ti imaše neku externu antenu? Koja ti je jačina signala u db?

Zadnje izmijenjeno od: Wept. 23.11.2016. u 21:27.
Wept je offline   Reply With Quote