View Single Post
Staro 29.12.2010., 15:06   #97
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Ja sam otkako koristim mobitel , a to je 2001-a ako se ne varam, na prepaidu.
lako je meni sad pametovat , netko ce reci , ali uglavnom mi nisu jasni ljudi s pretplatama.kuzim poslovne korisnike kojima se stvarno neda zezat s bonovima , ni ne sjete se nekad , ok jasno mi je to , al takvih je valjda 2 posto.Zato mi nikad nisu bili jasni ljudi koji su se busali u prsa sa svojim middle-range mobitelima koje dobe za 1 ili 99 kuna.Taj mobitel svojom pretplatom otplate za manje od 6 mjeseci ,ejjjj ! a potpisuju ugovore na 24 ponekad i vise mjeseci.

skupi novce , kupi si taj mobitel igotovo , kakve tarigfe kakvo sto.
nikad mi to nije bilo jasno.Ok ovi najnoviji mobiteli tipa iphone4, on mora uza sebe imati neku data tarifu,jer nema smisla inace mobitel ,pa ga uzimaju cesce korisnici koji ionaj rade velike racune, pa sve to nekak se slozi i relativno jeftino ga dobe.. ali i toga ima na prepaidu , jos su nerijetko nize cijene na prepaidu, nema radijske frekencije.

ja relativno rijetko koristim mobitel istinabog, ali samo probajte izracunati kolko vam je to godisnje sama pretplata puta 12mjeseci, pa onda najcesce nije sama pretplata nego malo i vise potrosite..ovak imas bon , kupis ga kad trebas , znas kolko mozes potrositi.

ja inace koristim tele2 3 godine , pa zadovoljan sam nemogu rec.mozda da jos malo snize cijene podatkovnog prometa, al bude s vremenom.malo me scimalo ovo proslogodisnje poskupljenje tj. cinjenica da se sad povoljnije tairfe aktiviraju sa bonom od 100 kn , prije je bilo sa ovim od 50 , al kaj je tu je valjda.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote