View Single Post
Staro 02.01.2016., 16:59   #107
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
JA sam za da se sve uredi.

Iskreno svugdje ima rupa. Kako na faksu tako i na poslu. Držav nam je u klincu da budem fina.

Nemoj me krivo shvatiti ja ne mislim da je itko glup, svakome se da da se dokaže a na njemu je sve ostalo.

Kako ima onih koji fkt uče i žele taj faks tako ima i onih s kupljenom diplomom... jbg..

Trebamo državu urediti što prije.

Ja sam dosla na jedan razgovor za posao. Cura je zavrsila faks biologija itd..pošto ne moze naci u struci posao dosla je tu na razgovor. i ok.. Ja obavila razgovor, sve super, ali cura nezna ni A reći na engleskom (rad u korisničkoj podršci). Pita ju čovjek znate njemački? Ne neznam. Kaže pa ni osnovno? Ne...

Znam da nejdu jezici svakome, ali osnove bi svi trebali znati. I sad završi to sve..meni su rekli da mi fali jedna godina školei da me zbog tog neće uzeti, a i javilo im se dosta studenata... i opala. Nakon 3 mj su me zvali nanovo(nisam se javila na oglas) , ali nisam mogla prihvatiti posao.

Ja sam samo za da bude sve nekako fer. Eto.
prije par godina odem na razgovor za posao.. odjednom dolazi moj bivši cimer iz osijeka.. kaže lik stari mu tu radi, posao je njegov, ovo je natječaj samo eto, reda radi.. a nas 10 kandidata i moj cimer.. šta reći, koju posluku porati?
John Creasy je offline   Reply With Quote