View Single Post
Staro 08.06.2020., 09:07   #2197
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Nisi li rekao da ces ih zaobilazit u sirokom luku?
Sta se ti onda zamaras s time hoce li promijeniti program ili nece?
Problem im je ukazan, dalje je na njima, kome ne pase ima 100 drugih trgovaca....

Nikakav zakon nije prekrsen s ovime, biti ce jedino ako odbiju reklamaciju nakon 24 mjeseca.
Jesam i još jednom potvrđujem da ću ih zaobilaziti u širokom luku sve dok software ne bude ispisivao brojke kao što ispisuje u ponudi, ja još uvjek tvrdim da se prave blesavi, pa ću se i ja praviti blesav !



Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Čisto da se ne desi da nekom Peri Periću krepa neka komponenta nakon 28 mjeseci pa kao svaki razuman čovjek provjeri račun da vidi datum kupnje i trajanje jamstva...
istina imam memoriju s 10 godina garancije, za 5 godina nek mi krepa mema tamo će se promjeniti cijelo osoblje i sad ti istjeruj pravdu, ja vjerujem da će biti sve u redu i da će mi uvažiti garanciju, ali za 5 godina recimo da želim prodat to računalo (jer si kupujem novo šta već..) i kažem kupcu memorija ti ima još 5 godina garancije, a on meni veli imaš li račun i šta onda ? , sva sreća pa sam si uspio sačuvat ponudu barem na njoj piše

Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Evo meni neki dan crkla Mbo asrock b450 pro4m. Radila je uredno 2 mjeseca i jednog dana komp više nije htio upalit. Ventilatori su radili ali post screen nikako. Frend mi posudio svoju i radi sve ostalo.
Poslao sam im poštom RMA , pa ćemo vidjeti kako će se riješiti.
Inače, kod njih sam uzeo i neke druge komponente i što se tiće kupovine prošlo sve za 5.
ne leži tu zeko, nego šta da ti je prdnula ploča nakon 25 mjeseci ? i kad je doneseš na reklamaciju šta će te prvo djelatnik pitati ?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 08.06.2020. u 10:37.
svetac.svetac je offline   Reply With Quote