View Single Post
Staro 26.05.2007., 15:43   #137
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Debili, otkrivaju toplu vodu. To da 2900 nema UVD je jasno naglašeno na prezentaciji i u službenim dokumentima. Samo kaj oni od tog sad rade neki senzacionalizam.

Logika iza odsustva UVD-a u HD 2900 je prilično jednostavna. Ekipa koja će kupovat takve kartice ima dobre strojeve odnosno procesore koji HD video dekodiraju bez problema. Mislim da vam je jasno da zauzeće procesora za dekodiranje jednog te istog videa na Athlonu 3200+ nije jednako kao na recimo Core 2 E6600 procesoru.

Također imajte na umu da se svi ti HD decode testovi u kojima vidite velike brojke izvode s najzahtjevnijim dostupnim filmovima i clipovima koji guraju oko 35 do 40 Mbit/s što je skoro pa maksimum Blu-ray standarda. To je daleko od prosječnog bitratea HD videa.
aha dakle svi dobro poznati recenzenti po Internetu su debili jer gotovo u 90 % recenzija stoji da kartica ima taj UVD što bi po nekoj logici trebalo biti
znaš HD u nazivu i slična sranja
kolko je meni poznato i kolko sam ja vidio iz onoga što mi je i kada bilo dostupno nigdje službeno NE piše da 2900XT nema UVD nego sve indicije upućuju na to da ima
hvale se kak su ispred konkurencije po tom pitanju and so on
postoji jedan dio gdje se kaže kak ne trebaju svi proizvodi iz iste serije podržavati sve funkcije ali to je to
po meni čisto prodavanje muda pod bubrege tak jasno jer se nitko nije službeno oglasio kad su recenzije izašle pa objasnio da HD 2900XT nema tu ili drugu funkcionalnost
svejedno moje mišljenje ionako nije bitno

samo za tvoje oči citat sa retail kutije Safira X2900XT:

Delivering fully loaded HD feature set including support for the AVIVO HD, HDMI connect ability, HD Audio and PAZI SAD Blue ray/ HD-DVD decoding via Universal Video Decoding technology I MENI POSEBNO DRAG KRAJ REČENICE Sapphire HD 2900XT eclipses the demands of the performance hungry media pc

jedino se na kraju mogu zapitati tko tu koga?
ako nekaj piše na kutiji onda hoću da to i radi
ako ne radi onda je to laganje i prevara kupca
a blago meni kad su oni odlučili sljediti nevidijiin primjer iz 6800 serije
al nek si ti sve druge nazvao debilima
pinsla je offline   Reply With Quote