View Single Post
Staro 06.03.2019., 09:07   #2181
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,148
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Problem kod "j" model je sto Plex zahtjeva jace procesore, vidio sam od nedavno nesto da postojhi sad neka Beta (vise alpha i zahtjeva Plex Pass/paynin verziju) za ove obicne modele sa Relatekovim i Alapuna procesorima ali obicno je PLEX u storeu samo za intel procesore oliti DS+ modele pa svakako prvo provjeri dali ima plex za model koji ciljas.

Najjefitniji DS218+ ti je oko 2800kn smao NAS. Mislim da 118+/119+ niti nema u ponudi.
Kod mene se vrtio plex na DS216j, neznam za nove modele. Inace nastavak na vladog dali je nekome krepao disk, meni je krepalo podosta. Vise kao corruptalo. Osobno NAS sa jednim diskom u mojoj glavi je onda bolje napraviti na onim ruterima koji imaju nas opciju. Prakticki besplatno i kosta te samo jednomg vanjskog diska. To je barem moje iskustvo. Ja nakon svih tih diskova i u kompu imam soft RAID1.


Citiraj:
Autor marek45
Može li se na synology složit neki univerzalni account da više osoba može pristupiti jednoj mapi pod istim korisničkim imenom i lozinkom? Onaj guest accunt nisam siguran jel radi ili ne?
Napravis jedan account i pripadajucu lozinku i to podjelis svima.
mann je offline   Reply With Quote