View Single Post
Staro 27.12.2018., 08:37   #842
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Iisto krenuo sa TLOU, nekih 5-6 sati igranja i igra je fenomenalna. Atomsfera bolja nego u najboljim postapokaliptičnim filmovima, zavirujem u svaki kutak, svaki metak je bitan. Definitivno jedna od najboljih igara ikada. Fora mi je i gamepad, malo zagorio na PC- sa starom x360 tehnologijom, pa mi je ovo zanimljivo, npr klikneš gljivu za paljenje lampe pa onak klik zvuk iz zvučnika na gamepadu, pa kad te traži da protreseš gamepad da pokreneš neki vrag, onda razne boje na led svjetlu ovisno o akciju na ekranu...

Probao god of war ovaj novi, grafički prekrasan ali malo bode 30 fpsa, traži privikavanje. Probao i sve unchartede i bome bum se naigrao. Ovih dana nabavljam još poneku ekskluzivu dok traju ovi popusti...
PC na odmoru...
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Stari, daj joj šansu, igra je definitivno jedna od najboljih igara ikada.
Ne zbog samog gameplaya, već zbog tog nečeg više, ne znam ni sam što je to. Je li osjećaj, je li doživljaj, je li tako dobro dočarano, ali igra je jedna od najboljih, definitivno.
No, uzmimo u obzir, svaka igra ima svog igrača, tako da, ako se tebi ne sviđa, razumijem te.
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Završio The last of us. Nisam ovoliko uživao u nekoj igri još od prvog prelaska Stalkera...već sam mislio da je u meni problem

10/10

Remek djelo
Moram reci da ste ipak bili u pravu, igra je od katastrofa presla u skoro odlicnu. Reko jebemu ako je svima dobra idem odigrat jos 2-3 sata da se malo pokrene ta prica , kad ono spektakl. Kad dobijes sacmu ,lovacku pusku i kad prica krene, e to je to. Napokon se maknuo iz onih debilnih kucica, i dosao na onaj otvoren prostor, milina za igrat, pogotovo onaj dio sa zimom i sa zirafama. Presao igru i sto rec, 4.5/5. Petardu bi dobila samo da nije onakav kraj, jebemu bas sam se totalnoj suprotnosti nadao Ali cijela prica je
JuiceBox je offline   Reply With Quote