View Single Post
Staro 28.10.2018., 08:08   #608
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ispada da imaš dosta veliki staž na forumu, a još uvijek ne možeš pročitati običnu suvislu rečenicu.
Hm, nisam dosad o tebi mislio da si bahata i arogantna osoba. Ali stvari se mijenjaju....

A što se čitanja s razumijevanjem tiče; gdje sam ja rekao da konzola mehanički može uhvatit PC što se igranja tiče? Nigdje. Bilo je par sudionika rasprave koji su to rekli, ali ja ne. I dalje tvrdim da će se brže naciljat na PC-u nego na plejci.
Veliš da igranje pucačina na plejci nije čistokrvni FPS i nema tu suštinu kako je startao, a to je miš i tipkovnica. Tvoje mišljenje baš i nije neka mjerodavna točka. Ja pričam o ljudima koji oduvijek igraju pucačine na konzolama, i kojima je igranje FPS-a prirodno na kontroleru. I oni mogu igrat loše, dobro i odlično, isto kao što imaš loših, dobrih i odličnih igrača na PC-u. Tebi je retardacija uspoređivat to, zato što si navikao na miš i tipkovnicu. Mom klincu je FPS na plejci prirodan da nemre bit prirodniji. Stvar je u tome kad igraš na plejci, igraš pod istim uvjetima kao i svi igrači oko tebe. Dakle nitko nije u prednosti.
Ok, pojavio se i miš za plejku, al navodno da ima lag u igranju...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote