View Single Post
Staro 30.04.2006., 10:14   #23
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor piNheaD
Hvala Vam svima na savjetima Kao što alimilano kaže,ove ponude radim i s njima tražim kredit.Obrtnicu sam napravio.Prostor isto.Tip me traži 200 E mjesečno,s tim da je lokacija u samom centru,tj prvoklasna lokacija.Treba uvest telefon i malo obijeliti prostoriju,mislim da već ima klimu.Sve je to uredu ,amo da odobre kredu jer keša nemam,počinjem od nule. Ako je netko upoznat s tim kreditima za mlade nek napiše koju informaciju.U vezi tih nepovratnih,kakvi su to,treba li jamaca itd.
Zahvaljujem....
Najpovoljniji je sprint kredit,neznam dal mislis uzet gotovinski ili...treba ti jamac,i stalna mjesecna primanja...bolje receno stalan radni odnos.

Ja dizem 7000 eura,na 84 mjeseca,ne treba mi jamac jer imam u firmi preko 12 zaposlenih (ispod toga treba jamac),treba samo specifikacija 3 zadnje platne liste,i knjigovodja ti ovjeri neke stvari u FINA-i,ostalo s njima obavljas,i cekas lovu...

Iako ti ne preporucam opustanje u takvo sto,barem ne jos...malo naucit o obrtnistvu i svemu ostalom sto povezuje posao u koji ulazis bez brzopletosti
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote