View Single Post
Staro 29.04.2006., 07:55   #3
piNheaD
Premium
 
piNheaD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Senj
Postovi: 636
Citiraj:
Autor domy_os
Za početak odustani od gotovih konfi zbog toga što nisu baš najbolje usklađene (čast iznimkama, al' takve dosad nisam vidio po našim trgovinama) i zbog toga što najčešće stave garanciju od jednu godinu iako neke komponente imaju tri pa čak i pet godina..
Mislim uzimat u dijelovima

Citiraj:
Autor domy_os
Ako imaš svoju firmu, vjerojatno ćeš dobiti neki popust, a vjerojatno upali i neko cjenkanje.

Što se tiče "dilera", bilo bi najpametnije tražiti nešto u svojoj okolici zbog reklamacija jer kod Binga, Linksa,... kupac plaća poštarinu u slučaju da želi reklamirat nešto.
Tu mi nešto nije jasno,hmmm.Zar Links i Bing nisu obične trgovine?Ja mislim na jače dobavljače od njih tj. one od kojih Links i ostali uzimaju robu po veleprodajnim cijenama?Kao npr.M-San,Europatrade,Lost d.o.o...


Citiraj:
Autor domy_os
Hoće li kompovi biti spojeni na Internet? Ako hoće, treba ti router ili modem koji podržava router mod u kombinaciji sa switchem, a ako neće, potreban ti je samo switch. Od huba odustani jer su zastarjeli, sporiji i "gluplji" od switcha.
Bit će spojeni na net,mislim uzet neki Flat paket od T-Scuma.E da koji modem ili router uzet?
__________________
Suck Satan's cock
piNheaD je offline   Reply With Quote