View Single Post
Staro 19.10.2016., 18:41   #3
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Citiraj:
Autor NateC Pregled postova
Pozdrav svima iz Nvidia tabora.

Razmišljam o tome da ozbiljno umirovim svoju AMD R7 260, i ova tema će vjerojatno presuditi o tome. Prije sam imao Nvidia GTX 650, kada sam je kupovao recimo da sam primjetio da Shadowplay u to doba nije bio nešto. Zanima me; dal' se što promjenilo? Dal' itko koristi ovaj software za snimanje gameplaya? Kako ste zadovoljni istim? Usporedba s Bandicamom/Frapsom?

Isprike moderatorima ako ovo spada u software podforum, znam to.. ali nekako mislim da bi ovdje to bolje pasalo.

Hvala svima.
NC.
Izašao ti je nedavno GeForce Experience 3.0, od sada trebaš imati account ili povezat postojeći facebook/google account s GeForce Experienceom.

Ne znam točno šta se sve promjenilo verzije 1.0 i 2.0, ali sada imaš fini overlay kojeg možeš pozvati sa ALT+Z. Tamo su sve postavke, možeš ih mijenjat i tokom igre. Možeš ručno podesit hotkeyeve za snimanje, fps counter, stream itd. Da, tu je i direktno streamanje i možda još neki featurei poput direktnog uploadanja screenshota na imgur.

"... the GeForce Experience 3.0 is 3x faster and consumes 50% less memory than the previous version." - Nvidia

http://imgur.com/a/1CzKJ -> par slika

Koliko sam ga ja probao koristit, ništa ne usporava gameplay tokom snimanja na gtx 1060.

Imaš video isječke, pa si pogledaj kak izgleda u praksi. U nekim starijim igrama moram priznat da mi shadowplay ne radi uopće, dok u novima uglavnom radi.
DraŽ je offline   Reply With Quote