View Single Post
Staro 13.10.2016., 14:35   #126
shoki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: STUBIČKE TOPLICE
Postovi: 605
Pozdrav ekipa

krepala mi grafička, i moram nešto pod hitno ubosti. Iz većinom subjektivnih razloga preferiram nvidiu.

Za sad, gledam samo rabljene, jer nisam baš pri lovi, ovo je neplanirani trošak.
gtx 960 mogu nabaviti za 1100kn, dok 970 ide za cca 1600+. Znam da je 970 daleko bolja kartica, ali za tu lovu (plus par stotina kuna) mogu već uzeti i novu iz dućana (a onda u igru ulaze neke rate i to...)

Dakle, molim preporučite mi karticu. Da li da uzmem 960, ili je 970 toliko dobra da vrijedi te dodatne love? A opet, lova je ograničavajući faktor... Pa, je li 970 dovoljno dobra da se isplati strpiti još mjesec dana, do sljedeće plaće?

Igram se relativno slabo u zadnje vrijeme, al ako igram igram Planetside2, ARMA-u, htio bih odigrat zadnjeg Witchera, Fallout 4,... Ostatak su strategije.
Ne trebam 60+ fps-a na ultra, navikao sam igrati bez eyecandy-a (kartica koja je krepala je radeonka 6780)

hvala i pozz
__________________
Q: sta ce ti mis sa "kuglicom" kad vec pa cijeni od 50-ak kuna mozes kupiti opticki mis koji je duplo prakticniji i bolje radi od tog tvog sa "kuglicom"...
A: Treba mi miš sa kuglicom jer troši manje struje. I za navigaciju po windozama je odličan tj. neizrecivo bolji od dirke.
shoki je offline