View Single Post
Staro 18.03.2016., 14:22   #67
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Čini mi se da je nekako u zadnje vrijeme zaživio taj neki segment hardware newsa. Očito da postoji neka povećana zainteresiranost. I ja ga svaki dan skrolam, a smanjio/prestao surfati rvacke svakidašnje portale (imo i bolje, bar nešto saznaš i/ili naučiš, a od onih te može samo bolit glava).

Konkretno taj lik iz linka je snimao neke slabo gledane "let's play" videje, a hardverski videji su mu bili mnogo gledaniji. Kad je snimio video o zenu, gameworksu i pascal & polaris - kanal mu je eksplodirao, odjednom je imao 10k supscribera, za 2 tjedna 15k itd pa se razumljivo odlučio okrenuti na hardverske teme... Videji su mu jako dobri btw. Radio je u industriji (tipa čiko iz škotske verzija linksa ili neke dobavljače)

Ovaj wccftech je isto jako narastao u zadnje vrijeme, šire se, uzimaju dodatne zaposlenike. Ne bave se samo sa hw newsima, nego imaju i intervjua, dobrih članaka o nečem, čak su krenuli prikupljati hardver i raditi benchmarke igara, recenzije hardvera itd. IMO i bolje neka. Ako raste hw i gaming industrija, nek raste i prateće novinarstvo.

Recimo meni je bez veze da ima tako malo portala koji testiraju hardver u igrama, a gaming industrija najbrže rastuća industrija. Npr. procesori - samo ih bencha gamegpu.ru (entuzijasti) za svaku bitnu igru (kao i grafe, ram, vram). Uz njih kad im se da techspot, te iznimno rijetko tomshardware i gamernexus (jedan tinejdžer). Premalo i pre rijetko. Ostali recimo uzmu 8-core intela (isto samo par portala i rijetko) pogase jezgre/hyperthreading i to ti je to.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 18.03.2016. u 14:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote