View Single Post
Staro 18.10.2014., 08:45   #137
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor karlo10 Pregled postova
Ne kužim kaj svi imate protiv win 8 ili 8.1... meni su stvarno super, priiliš se prvih 2-3 dan i sve ok dalje..start mi niti ne treba kad ga nikad nisam ni stiskal mišem..
isprobao ga par puta i nije mi legao, a na win 7 sam ko doma, ne vidim smisao ga stavljat kad mi ne odgovara


Citiraj:
Autor karlo10 Pregled postova
Ima li neko konkretnu informaciju dali lap ima msata ili m.2 sata, ili baš moram naručivati caddy? (pitam zbog ssda)

nekak me opcija sa msata ili m.2 najviše privlači... ovaj caddy mislim da nema ovak valoviti poklopac a neću da mi lap ima "rupe" po sebi baš..
ovo i mene interesira, nisam nasao na netu nigdje info da ima m.2 ili msata konektor, i ja si namjeravam ssd nabavit, ali sam se nekako pomirio sa caddy opcijom. ovaj poklopac se navodno moze skinut i premjestit na caddy tako da samo legne u laptop koda je dvd unutra i dalje...

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ok. Nemam volje za raspravu Nego ajmo dalje, dali ste instalirali Integrated Intel® HD Graphics 4600 ? ja sam morao instalirati drivere i za intel i za nvidiu tek tada je proradilo switchanje izmedju dvije grafe na mom x550v.

A evo vam full tut ako vam se da : https://forums.geforce.com/default/t...re-installer-/

jep, sve isprobano i nece...problem je jer asus stavi neki svoj device id koji nije po defaultu podrzan od strane nvidije, a kad ga sam ubacis(ko sta je objasnjeno na tvom linku) prođe tu provjeru, i onda se srusi instalacija kad treba drivere ubacit i izbaci instalation failed. tako da nema druge nego cekat asus da izbaci svoje novije drivere sve se bojim...do onda radimo na tim 333.xx verziji, koja ima dosta musica po dosadasnjem iskustvu
kiki86 je offline   Reply With Quote