View Single Post
Staro 18.08.2019., 03:20   #8782
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Die Herstellergarantie erstreckt sich nur auf Produkte die auf dem Gebiet der Bundesrepublik Deutschland erworben wurden und dort genutzt werden.
Nazalost nema koristi od registracije no moze se uredno registrirati proizvod radi tehnicke podrske recimo.
Jamstvo od 5 godina daje iskljucivo Inter-Tech za prozvode kupljene i isporucene na adresu u DE ako slucajno koja trgovina tamo daje manje od 5 godina.

Jamstvo od 3 godine kod nas je iskljucivo do same trgovine koja ga prodaje ili uvoznika za HR od Inter-Tech-a.
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
to što je sada jeftino, nema veze sa kvalitetom već s time jer je mining umro
Tom nekom filozofijom i mislju sam se vodio dok sam ga razmatrao dali kupiti... u opcoj mahnitosti miniga dok je bio na vrhuncu u smislu da su SVI htjeli sto prije
okrenit neke pare, kvalitenih napajanja i da su jos minimalno 750W i da mogu gurat 5 grafi a da ne umru za mjesec dana, nije bilo a da nisi moro dobro odresiti kesu
Dakle zakon potraznje i ponude... morala se pojaviti neka firma/proizvodjac koji ce napraviti nesto dovoljno kvalitetno da izdrzi mining i uzeti svoj dio kolaca od tog sporta
a prihvatljive cijene jer i onda tih ~700kn sto je kostalo, nije bilo tako puno ! No opet za razliku od velikih igraca tipa Asus i Gigabyte sa svojm plocama i karticama bez video izlaza
u pomno planiranim kolicinama, bice da je Inter-Tech proizveo malo vise tih napajanja a moguce da se i dalje prodaje dobro u DE... Ako je dobro za mining, dobro je i meni, glavno da ima sve zastite a ostalo...
Kako god.. cimajte:
http://forum.pcekspert.com/member.php?u=43777
Ako mu je jos zivo, dobro je... mozda vise ne majna ali moze dati info iz prve ruke koliko je pozivilo ili jos zivi, zadnje je napisao da roka sa njim mjesec dana i sve OK.
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 18.08.2019. u 03:42.
silver_tip je offline   Reply With Quote