View Single Post
Staro 13.09.2019., 12:56   #361
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Moram ostaviti full ugodno iskustvo s Alzom. Kad su Ryzeni izlazili sam od njih uzeo matičnu i još neke komponetne. Ujedno mi bila i prva kupovina od njih. Sve je uredno stiglo u roku, što me iznenadilo posto mi je Overseas dostavljao.

Par dana nakon sam odlučio vratiti matičnu i uzeti neki drugu (ne od njih), uredno im se javio, tražili me par fotki da vide da je sve ok s hardverom, poslali dostavljača i uredno refundirali novce.

Ono što je full bitno u ovoj priči je da su ekspresno brzo odgovarali na mailove. Znači unutar 2-3 maila sam dogovorio povrat. Dostavljač je za prvi termin taman pogodio pola sata kad me nije bilo doma, ali to nije na stranu Alze. Lijepo im se javio i odmah drugi termin dogovorili unutar pola sata za drugi dan. Maticna im je stigla u skladište ujutro oko 6 sati, oko 9h su javili da im je u statusu provjere i oko 10h su mi odobrili refund. Novci sjeli unutar dva dana na račun. Znači, nevjerojatno ugodno iskustvo sa njihovim supportom i ažurnošću.

Plus, rekao sam im da ako može da mi ubuduće na šalju Overseasom i rekli mi da se samo javim na fejs ili šaljem mail odmah nakon narudžbe sa preferiranom dostavnom službom.
xGAME je offline   Reply With Quote