View Single Post
Staro 24.10.2018., 18:35   #2422
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
1. Stari moj, sad si ga baš zabrazdio, ako ništa drugo stavio sam link gdje se vidi kako se 9900K nosi s HEDT procesorima.
- Nakon epizode s Principled Technologies, dok ga Krešo ili neko od normalnih ljudi ne testira.....
Nevjerojatno, sad si i ti došao do onog što ja tvrdim, da se isto tako trebaju čekati rezultati neovisnih izvora i za temperaturu i potrošnju, ne samo za performanse.


Citiraj:
Autor SlavoS Pregled postova
2. Za tvoje računalo me čisto zanima čime raspolažeš jer ne mogu dokučiti odakle tvoja sigurnost u tvrdnjama da poslovnim korisnicima ne bi 9900K bio interesantan.
- Kakve veze ima čime ti ili ja raspolažemo, BTW ti ga sigurno već imaš, kad tako zdušno navijaš.... pardon tvrdiš da bi bio interesantan.

I da imam Atari 520st proširen na maksimalnih 4 (četiri) mege rama
Da, imam i7 i znam o čemu se radi ako spominjem "ozbiljan posao" na računalu. I ne navijam zdušno za Intel već samo očekujem objektivne komentare ili subjektivne komentare koji imaju argumentirano objašnjenje, komentar tipa "ne sviđa mi se hladnjak" ne shvaćam kao ozbiljan argumentirani komentar. Ista je rasprava bila i kad je 8700K došao na tržište a procesor sigurno nije zadnja rupa na sviralu.
Blago tebi, ja sam do prekjučer bio na Spectrumu 48k.
Sinac je online   Reply With Quote