View Single Post
Staro 24.10.2018., 17:41   #2421
SlavoS
Premium
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,115
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Stari moj, sad si ga baš zabrazdio, ako ništa drugo stavio sam link gdje se vidi kako se 9900K nosi s HEDT procesorima. I stavio sam svoje mišljenje, istina, ali sam to mišljenje barem potkrijepio nekim argumentiranim obrazloženjem. Ako ti pišeš da ti se nešto sviđa ili ne sviđa, tipa industrijski hladnjak, sorry ali to je tvoje subjektivno mišljenje, isto kao što misliš da bi poslovnim korisnicima bio 9900K interesantan u promilima.
Za tvoje računalo me čisto zanima čime raspolažeš jer ne mogu dokučiti odakle tvoja sigurnost u tvrdnjama da poslovnim korisnicima ne bi 9900K bio interesantan. Pretpostavljam da imaš barem i7 ili Ryzen 8c/16t procesor kad si toliko siguran u svoje tvrdnje.

1. Stari moj, sad si ga baš zabrazdio, ako ništa drugo stavio sam link gdje se vidi kako se 9900K nosi s HEDT procesorima.
- Nakon epizode s Principled Technologies, dok ga Krešo ili neko od normalnih ljudi ne testira.....

2. Za tvoje računalo me čisto zanima čime raspolažeš jer ne mogu dokučiti odakle tvoja sigurnost u tvrdnjama da poslovnim korisnicima ne bi 9900K bio interesantan.
- Kakve veze ima čime ti ili ja raspolažemo, BTW ti ga sigurno već imaš, kad tako zdušno navijaš.... pardon tvrdiš da bi bio interesantan.

I da imam Atari 520st proširen na maksimalnih 4 (četiri) mege rama
__________________
SS
SlavoS je offline   Reply With Quote