View Single Post
Staro 14.03.2016., 20:21   #28
lllnuclearlll
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Da razumijem ok za račun.. jebiga desi se da neko zaboravi al jamstveni.. daj mi reci koliko radiš sa komponentama ?

pa kakav jamstveni za boga miloga

odneseš lijepo sa računom i bok.. na mjesec prođe mi komponenti i komponenti al jamstveni list čak ne ispunjavam ni na laptopima pa imaju uredno jamstvo
Odlično, a kak bi ja trebao znati gdje nosit komponentu ako crkne? Prije se jamstvo i ispunjavalo i ovjeravalo žigom, al danas nema potrebe jer se jamstva vide online, barem za laptope i određene komponente (ako ne i sve sad već, ali ne pratim baš to pa nisam upućen). Svaka komponenta bi trebala imati onu žutu jamstvenu naljepnicu na kojoj piše uvoznik, te ime i kontakt servisa, eto barem to. To je bilo i na ovoj mojoj vrećici od diska, ali je netko skinuo. A u Modulu 9 su mi barem mogli reći gdje da nosim komponentu, jer ozbiljno, odakle da ja to znam ako ne znam ni tko je uvoznik ni ništa drugo??? Vjerujem da je to i zakonski regulirano na neki način, vjerojatno tom naljepnicom ako već ne ovjerenim i isprintanim jamstvom kako je to prije bilo.

SSD sam prije pol godine nosio u ASBIS ili Microline (ne sjećam se točno više), pisalo lijepo na toj žutoj naljepnici i sve prošlo super, ali čak su mi u centro.hr ponudili da donesem i njima i eventualno ako hoću doplatiti za neki drugi SSD ukoliko želim kad prođe servis. E to je poslovnost i podrška i zato ću tamo nastaviti kupovati. A ovakve koji se ne udostoje ni na mail odgovorit zaobilazit u širokom luku.

I daj mi reci jednu stvar, zanima me kad već radiš s tim. Dakle kak WD zna kad sam ja kupio i počeo koristiti disk? Ne vjerujem da je to trgovac unesao u njihov sustav pri prodaji??? Ili je???

Zadnje izmijenjeno od: lllnuclearlll. 14.03.2016. u 20:55.
lllnuclearlll je offline   Reply With Quote