Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 26.05.2017., 22:46   #85
Humungus38
Registered User
 
Humungus38's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Đakovo
Postovi: 75
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Uglavnom, samo nemoj širit dezinformacije po forumu i navodit ljude na krivi put.

Ja znam osobno 5 ljudi što zarađuju preko interneta, i ove godine su svi otvorili paušalne obrte na preporuku svojih financijskih savjetnika i ljudi iz porezne uprave.

Do 31.12.2016 što je išlo preko tekućih išlo je.

A javi se vamo na temu kroz 2018. godinu i javi što je bilo. tada se rade obračuni za 2017. A moguće ako skuže, da ti ujedno pregledaju i prethodne godine i naplate i to.

Možeš se smijat jedino ako ti neko radi u poreznoj, pa te makne sa liste. Mito i korupcija jel.

Najbolji savjet je ovako kako @jed2i radi, znači samo plaća spizu/gorivo i ostale stvari sa karticama od strane banke, tj sa bitcoin karticama.
Ne trguje sa kešom nikakvim, ni bankomati ni banke.

Nadalje, ovi ugovori s ovim zemljama https://www.porezna-uprava.hr/bi/Str...rezivanje.aspx
omogućuju komunikaciju njihove porezne sa našom poreznom.
Pogledajte zemlju izdavanja vaše bitcoin kartice i banku koja vodi tu karticu, i potrudite se da ta država ne bude na gornjem popisu.

P.S. Ja se osobno nadam da je ovo gore što smo napisali sve krivo, da niko neće gledat, i da nikoga nije briga.
Ali sve više sumljam u to,nakon stotina pročitanih postova po raznim freelancing forumima širom balkana.
Državi tribaju pare, od koga će uzet ako neće od nas.

P.P.S. pa ne plaćaju mafijaši i političari milijune $ poreznim savjetnicima bezveze, ne otvaraju se firme po xy banana državicama bezveze.
Sve radi pranja para da ih porezna njihove države ne skuži.
Primio na znanje,ako si rudar želim ti puno sreće,ako si trejder još više ti sreće želim da izvučeš što više para☺

Poslano sa mog MI 4LTE koristeći Tapatalk
Humungus38 je offline   Reply With Quote