View Single Post
Staro 30.05.2014., 00:18   #572
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Vidim tamo i ulaz u mapu greatetal factory i cini mi se da ni tamo nisam bio. Ima tu jos materijala
Roberto, teško me je zbuniti, ali ti si bome uspio. Nisam bio siguran jel' slabo vidim ili igram neki drugi mod. Tražim tu tvoju mapu greatetal factory u kojoj navodno nisi još bio. I nema je pa nema. Kod mene postoji samo Great Metal Factory, a u njoj si sigurno bio. To je mapa u kojoj su ujedinjene nekadašnje mape Bar i Wild Territory. Očito se kod tebe onaj Sinovac koji mantra izbrisao u nazivu greatetal factory slovo m.

Ovaj mod je stvarno dobar test živaca. Nakon svih labova prije, a pogotovo onog labirinta u X7 mislio sam da ću malo odahnuti, a već sam primjetio i prve simptome tunelofobije. Da ne bi. Krenuo prvi put tunelima za Pripiat, potrošio brdo baterija i antirada, zadnjom snagom dođem do vrata, a ne pojavljuje se da ukucam šifru. Došlo mi da glavom probijem vrata. Negdje pri kraju tunela spremio sam igru, vratio se na to i sa zebnjom dođem do vrata. I gle čuda, sad mogu ukucati šifru. Nisam primjetio u postovima do sada da je netko imao takav problem. Kod mene je vjerojatno bila loša karma.

P.S. Otišo na google potražiti nešto o fobijama i pronašao da se uspješno liječe s nekim mirisima za vrijeme spavanja. Idem se pošpricati nekim sprejem pa spavanac. Da vidim hoće li mi u nekom slijedećem labu i tunelu biti bolje.

mod: molim koristiti multiquote

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 30.05.2014. u 06:56.
Bakica47 je offline   Reply With Quote