Tema: Košarka
View Single Post
Staro 07.02.2020., 08:51   #4493
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Je ludi su ovi iz Roketsa neznaju sta rade ,samo pomalo...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Daleko od toga da ne znaju. No, jeli ovo deal koji će ih dići stepenicu više, dati im push up? Čisto sumnjam.

Ima statsa koji pokazuju da Capella nije značajna prevaga, a i deep stats su mu pali ovu sezonu (WS drastično pao), ono što ih najviše smeta je pretpostavljam to što Capella ne šutira trice i ne doprinosi spacingu što je jako bitno sad kad su tu i Harden i Russ. Russu su brojke skočile i rezultati su bili bolji nedavno kad je Capella bio ozlijeđen.

Noćas su dobili Lakerse bez centra. Šutirali su tricu 45%, a prosjek im je ove sezone oko 33%. Davis ih je bušio unutra, a šta će biti kad trice ne budu ulazile? A to znamo da im događa u PO





Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova




Bio sam blizu, Minnesota je bila u pitanju, samo nije KAT nego Wiggins

Dakle, loš sam prognozer
Kaže Woj da su trejdali Russela jer je u globalu vrlo malo timova zainteresirano za njega. Valjda su se bojali da ga neće moći utopiti, a KAT ga je izričito želio u Wolvesima. Pa eto mu ga


Wiggins je jedan od onih koji nikad nisu ispunili očekivanja, bivši No1 pick, bio je RoY u slaboj draft godini (Embiid je iste godine draftan ali nije igrao tu sezonu), ali izuzev toga nije se uspio nametnuti kao top igrač. U GSW će uglavnom biti treća napadačka opcija i možda mu krene kad na njemu bude manje pritiska. Uz to GSW dobio protected top draft pick za iduću godinu koja će biti krcata dobrim igračima.


Vidim po komentarima na twitteru mnogi NBA igrači i poznavatelji smatraju da će Wiggins biti odličan fit za GSW.




__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 07.02.2020. u 09:01.
Roberto je offline   Reply With Quote