View Single Post
Staro 21.04.2016., 08:24   #53
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Ima i za to rjesenje pogotovo ako ih je vise na zelenoj površini ili parku. http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=53946
Odjel prometnog redarstva ..
Aha. Jesi zvao kad odjel prometnog redarstva, pauka ili policiju da ukloni nekoga koga si ti VIDIO?

Nisi, jer ce ti sva tri debila reci isto: morate pricekati dolazak redara jer ako nam to svecano ne obecate, mi ne budemo dosli. Razlog zasto moras cekati je taj sto ti takvo vozilo mora neposredno smetati da bi imao "pravo" nazvati ih.

Moja alternativa za to, koja nije primjenjiva u ovom slucaju jer obicno zovem pauk kada mi se moroni parkiraju na haustor u centru Zagreba, je:

a) ako zelim uci a ne mogu, parkiram se na Zelenom valu do tog auta i zovem pauk. Cak nekad molim tipa da me udari s autom i bude kriv jer ionako moram popraviti lijevu stranu Pezola, al avaj, nitko nece. Naravno, to prouzroci guzve u Zagrebu do Podsuseda, ali jebaj ga, takav je zakon, JA MORAM PRICEKATI DOLAZAK KOMUNALNOG REDARA.
b) ako zelim izaci a ne mogu, onda zovem sa skrivenog Skype broja policijsku postaju i kazem da covjek mase pistoljima dok smrce droge s raspale kurve i da se svi bojimo za nase zivote. Onda oni kazu "ajde Bruno ne jedi govna, jel mislis da ce tip biti jos 3 minute tamo, redar Đorđe upravo pise kaznu babi cija pudlica se iskenja kao vidra na Tomislavcu pa ce doci".

Jebem te referente.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote