View Single Post
Staro 17.01.2012., 21:02   #108
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
U tome i je stvar-sjećam se kad sam imao Mugen2 rev B, čim dodirneš aluminijska rebra ona se saviju, a NH-D14 sa oba venta, znači oko 1,3kg, uhvatim za vrh, dignem, očistim i vratim u komp bez da se iti jedno rebro pomaklo, savilo i sl.
Top kvaliteta, bolje nisam vidio i dodirnuo!
Ako su ti se motala rebra na Mugenu, neznače da su loša il loše kvalitete. Stvar je sve kako je zamišljen hladnjak. Tanja pera lakše otpuštaju toplinu i s tim se mogu kompenzirat neki drugi nedostatci hladnjaka u vidu male površine rebara, male veličine općenito i sl.




Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Da. Moze se od H100 sloziti da se hladi i grafika samo se moraju odsjec crijeva i dodati rezervar i gpu blok, pumpa je dovoljno jaka, samo dali to netko zeli ili ne i kakve temp bi bile ovisi i o samoj grafickoj , ali nebih se htio mjesati .Ima more primjera na netu , tko zeli moze izguglati.
Može se u teoriji, al žalim čovjeka koji će to napraviti. Od solidnog hladnjaka za proc napravit će si loš hladnjak za proc i loš hladnjak za grafu. Eventualno ako se radi o nekom slabijem procesoru i slabijoj grafi. I tako se sve vrti u krug.






@svi
Uostalom, neznam zašto se vlasnici Noctue nalaze prozvani u ovoj temi? Pa tema je o Corsair vodenim općenito, ne o H100vs.D14. Spamate po temi bezveze. Svatko nešto preferira i nešto će mu više pasat, nešto manje. Šta bi ja tu trebao pisati pošto imam vodeno? Reći kad su svi zračni hladnjaci za k, a i da su i svi ti corsevi za k. jer su poluproizvodi?... Sve je stvar osobnog izbora
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 17.01.2012. u 21:13.
Pupo je offline   Reply With Quote