View Single Post
Staro 16.12.2007., 00:13   #62
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Freezeburn991 Pregled postova
Ma to se uopce ne isplati uzimat , bezveze bolje ti je kupit si dreambox i zivit u miru bozjem , mislim isti modem za maxtv i ADSL , cesta prekidanja i moras cekat da bi ti stavili dodatni paket itd. Bolje ti je onda platiti 2k kuna i gledat 1000+ programa na dreambox-u D i sretan si 100% nema nikakvih smetnji niti nista ili onaj Digi TV jel , neznam koliko sam cito o tom maxtv-u sve mi je sumljivo , neki su ga toliko iz psovali i izvrijedjali da to nije normalno (zapravo je jer poludis , platis za uslugu a ne ispune je ) , a neki opet hvale to da je dobro (al samo dobro i da su zadovoljni )
Nemoj to tako površno gledat . Mnogi bi uzeli satelitsku antenu ali nisu u mogućnosti radi više razloga pa im je ovo jedna od alternativa . Sad govorit jel bolji Max Tv ili Digi Tv nema previše smisla jer svak svoga konja hvali , jel

Problema ima ali ništa nije savršeno . U početku je bilo puno gore dok se sad čovjek može i nadat nečemu ako mu prvih par dana sve radi uredu . Ova akcija je zato bila dobra prilika za one koji bi htjeli probat a opet se nemorat obvezati na ništa

To što svi masovno pljuju Max tv je više razlog zato što iza njega stoji toliko omraženi t-com nego zato što je ta usluga uistinu toliko loša . Ljudi znaju u svemu pretjerivat pa zašto nebi i u ovom slučaju . Eto i ja sam imam ponekad problema s Max tv-om ali oni se riješe uglavnom unutar 24 sata i nisu prečesti . Korisnik sam već 7 mjeseci i mogu reći da sam poprilično zadovoljan . Kažem , nekima uistinu neće sve raditi kako treba , ali da je toliko loše stanje, nije . Gore nemože biti , može biti samo bolje . Nadalje do kraja 2009. će riješiti cijelu infrastrukturu u državi (tako govore) pa se imamo i čemu nadati
Black_Dragon je offline   Reply With Quote