Tema: Revolut
View Single Post
Staro 06.08.2019., 14:17   #232
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor T0X1C Pregled postova
Vidim da ste spominjali blokadu accounta pa samo da javim da će vam itekako blokirati account nakon bilo koje veće uplate ako nije vaša kartica ili ime računa sa kojeg dolazi uplata.

Meni su blokirali account kad mi je došla uplata od 500€ na moj Revolut IBAN sa njemačke banke, i to, naravno, 500€ je bilo kod njih, ne kod mene na računu i nisam ih mogao koristiti.
Onda lagana jebada s njima i dokazivanje odakle mi pare i tko i zašto mi je to poslao.

Nakon 3 dana i hrpe screenshotova i uvjeravanja mi je odblokiran account i mogao sam koristiti tih 500€.

Tako da pazite ako vam netko treći uplaćuje pare, ne znam nakon kojeg iznosa triggera blokiranje accounta ali definitvno paze i uredno blokiraju account dok ne dokažete podrijetlo novca, što je zajebano ako je neka privatna uplata.

Makar i dalje koristim Revolut, sada je to samo za sitnice, nemam više povjerenja tamo staviti neki veći iznos.
Jebiga, koliko para toliko i muzike...

Ovo je blagorečeno katastrofa, znači dogovorim se s frendom iz Njemačke da mi posudi 500 ojra, on mi posalje, Revolut mi zblokira acc i niti on niti ja ne mozemo do love?

Kako onda dokazati da je stvarno Pero Peric posudio 500 ojra svom prijatelju Ivanu Horvatu koji zivi u Hrvatistanu?

I kako to u budućnosti spriječit? Najavit transfer?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote