View Single Post
Staro 18.11.2015., 12:16   #36
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Stigao OP X jucer.

Prvi dojam je fenomenalan. Mobitel je neki ludi spoj iPhonea 4 + Xperie Z. Mislim naravno na sami dizajn mobitela. Uopce mi nije sklizak koliko se neki bune (mozda zato sto sam imao Mi Note koji je po tom pitanju kralj nad kraljevima?). Toggle sa strane kao na OPT je ponovno odlican, fora sa iPhonea za koju se cudim da je vise proizvodjaca nije pokupila, pa cestitam OP teamu sto su se toga sjetili.

Ovaj mobitel definitivno popravlja najvecu manu OPO-a i OPT -> ekran. Amoled na njemu jednostavno bljesti, a direktna usporedba sa Noteom 4 to i dokazuje. Po danu se vidi odlicno (kao i samsung/iphone mobiteli), stim da ovaj ima 'pravi' prikaz bijele. Na Noteu mi je zuckasta naspram OPX.

Prvi dojmovi su fenomenalni. Naravno, da ne bi sve proslo odlicno pobrinuo se Oxygen OS. Problemi sa SD karticom. Sustav ne prepoznaje SD karticu, iako ju normalno mogu koristiti. Preko file explorera (nevazno koji, probao sam ih 3 razlicita) mogu pristupiti SD kartici, no unutar settingsa ne mogu. I onda ni kamera app ne prepoznaje SD karticu, kao ni vecina aplikacija, pa moram rucno prebacivati slike itd. pomocu file explorera na istu.

Provjerio sam im forume, poznat problem kojeg ce sljedeci update (navodno) rijesiti.
No unatoc tome, dojmovi su pozitivno. Ponajprije radi dizajna i samog osjecaja u ruci. Ljepsa verzija iPhonea 4 (meni osobno najljepseg moba ) sto mi u potpunosti odgovara. Samo je pretanak sunce mu njegovo
Mileni je offline   Reply With Quote