View Single Post
Staro 30.07.2016., 10:19   #34
Ivana Odobašić
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 7
Citiraj:
Autor Sony1 Pregled postova
Znači preporučuje se kupovina mobitela kod njih? Ne bi trebalo biti problema u slučaju reklamacije uređaja tj. jamstva?

Hvala!
Ako mene pitas nemoj kupovati, evo ja sam kupila kod njih Samsung Galaxy a5 i dobila pokvaren mobitel, ali to ne bi bio problem da mi zele vratiti novce natrag nakon dva servisa i neotklonjenog kvara jer je to tvornicka greska ne moze se popraviti, oni se prave ludi i servis i trgovina, izbjegavajte ljudi ovakve neugodnosti

Citiraj:
Autor TomyWhite Pregled postova
Kupio sam uređaj koji je bio neispravan. Otkrio sam to nakon 2 dana.
Telefonski su mi rekli da ne žele vratiti novac, nego da žele slat na servis (ovlašteni LG servis u Zagrebu).

Nakon nekoliko posjeta servisu, mobitel je proglašen nepopravljivim.
Ovlašteni servis je kontaktirao LG Hrvatska da traži zamjenski uređaj i tamo su im rekli da UREĐAJ NIJE REGISTRIRAN U LG HRVATSKA, odnosno nije došao "legalnim" putem da bi uopće garancija vrijedila kod LG Hrvatska.

Odlazim u dućan sa tim informacijama i tražim da mi se vrati novac jer je narušeno povjerenje prema njima. Zaposlenik kontaktira vlasnika koji odbija vratit novac nazad, i dalje inzistiraju na slanju uređaja na servis (ali ovog puta u inozemstvo, odakle su ga vjerojatno uvezli - možda čak i iz Kine) i ne želi čuti o povratu novca.

Iako Zakon o zaštiti potrošača definira da se u garantnom roku, pogotovo ako je uređaj kupljen neispravan (ukoliko se otkrije defekt u roku 6 mjeseci od kupnje), može tražiti popravak, zamjena ILI POVRAT NOVCA.

Stoga, učinite i meni i sebi uslugu i zaobilazite na veliko ovaj dućan, jer ako vam se uređaj pokvari, imat ćete neugodnosti.

P.S. ovo govorim iz iskustva sa LG uređajem, možda za ostale uređaje rade "legalno", ali LG mobiteli im definitivno nisu uvezeni na legalan (preko LG Hrvatska) način.

lp,
TW
I sama sam se u to uvjerila gospodine, dobila pokvaren uredaj na popravku je vec dva puta popraviti se ne moze a oni ne daju para nazad, prave se ludi iako sam im rekla da nece tako ici oni su se oglusili ocito cu morati zvati potrosaki kod te traziti svoja prava putem suda

Zadnje izmijenjeno od: tor. 30.07.2016. u 12:10.
Ivana Odobašić je offline   Reply With Quote