Tema: Motori
View Single Post
Staro 24.08.2010., 09:10   #57
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Evo jos malo pa 18-esta godina,polazem A2 kategoriju i ozbiljnije ulazim u svijet motociklizma!
Sto biste mi preporucili,do 50KS koliko je A2 kategorija ogranicena?

Gledo sam,nema bas puno izbora,skutere ne bi uzimao,nesto tipa naked/sport/enduro.
Aprilia RS 125 mi lijepo izgleda i odlicna je sto se tice ostaloga,RS 250 vidim trosi puno i dijelovi su skupi...
U tu kategoriju ulazi i Kawasaki ZX250R,kao i Kawasaki ER5,ali cujem da ima lose kocnice i par jos zamjerki...

Ili najbolje pricekati 20 godina pa A kategoriju da polozim i vozim sto me volja?
mora da se šališ!?
ER5 se preko 20 godina proizvodi takav kakav je. To je savršeno uravnotežen motor za normalnu vožnju. Ovi dvotatkni usisivači tipa rs se nemogu bacat u istu kategoriju s time,neznam kako nekome može bit opće takva dilema? To je isto kao da uspoređuješ playstation i pc...


Citiraj:
Autor vrac Pregled postova
pegaso ti je super motor onaj prije s rotaxovim motorom a bogme i novi s yamahinim, v-max je isto u izboru no nema ga kod nas (novog, a stari nisu baš sigurni) tak da mt-01.
ma samo ovaj stari dolazi u obzir jer mi je taj trnutno jedino fonancijski prihvatljiv...

V-max je isto hebena pilana
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote