View Single Post
Staro 23.10.2013., 14:21   #3363
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jao jao...
danas tipkam ja po haieru sav zadovoljan inače s mobitelom i paf, zblesa se...ostane upaljen browser i ništa , nikave reakcije ne prima...power tipka ništa , ne mogu ga ugasit..ništa ništa...i tako jedno 5 min i paf ugasi se...ajde fala bogu...
krenem ga palit, opet ništa...pas mater..šta je sad, stavljam ga na punjač a on mrtav, ne puni se niti ne blinka ledica, ništa...
uffff...
otvaram ga, muka živa, poklopac je zaljepljen s nečime tamo oko kamere na vrhu, ne mogu ga iščupat i nekako ja to izvrnem, gledam tu bateriju koja je prikopčana na konektorima i strah me izvadit ju, klikmam ju malo ali ništa još ne pali...
a jebote više....

sklopim nazad mobitel i gledam ga...i šta sad moram ga slat u kinu...pfffff...užas...
i sjetim se da mi je danas pao na pod ujutro dok je zvonio alarm ali niš mu nije bilo...i tako ja ga bacim opet na pod sa 50cm, pa onda još jednom...i paf upali se...
ahahahahah...LUDILO


Al sam se nasmijao.
Znači ako mi nešto bude sa mojim Haierom,znam rješenje .

Oko kamere je bilo samo ljepilo ili je bio i šarafić neki? Jer je netko nedavno postavio video skidanja poklopca i u tom predjelu je bio šarafić.

Edit : Ako ti se kad tako zamrzne,drži skupa Power tipku i Volume Up više sekundi dok se mob ne ugasi.

Zadnje izmijenjeno od: veki19. 23.10.2013. u 14:35.
veki19 je offline