View Single Post
Staro 19.04.2003., 14:16   #9
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Re: Re: Re: niš od toga

Citiraj:
Originally posted by Horza
ja se ispričavam što nisam uočio taj šit, ali isti taj zaključak je slijedeći dan izvukao i lik u firmi, tak da mi uopće nije bed.
što se tiče sat vremena traženja.. ja sam proveo sat vremena i jednu minutu u traženju onih šarafa.

ja MSI pratim godinu dana i fakat su OK.. i na testovima i u praksi (ne za gejmere, nego za office računala koja rade 16h dnevno)
vrlo malo ih se vraća na servis, a za tu cijenu su fenomenalne. ista stvar vrijedi za njihove GeFoce kartice. 4400MX je meni odlična. s pravim CPU-om i RAM-om vrti TOCA2 1024x768 sve na najviše bez trzanja, MOHAA spearhead također, a vietcong malo zavlači. ja kažem da je za svoju cijenu MSI najbolji.
imaju dva frenda msi gf2mx 400-tke..i problemi...jednom na msi ploci nece raditi u 4x modu i grije se ko blesava..cak nemre nekad upaliti komp zobg graficke...a drugome je prelazak s atia prije dve godine bio ok jer mu je trebala za igre ali je ljut zbog slike na tv-u...

meni je isto tako i gigabyte djelomicno nepoznat iako imam jednog doma vec dve godine i radi savrseno....ali nisu se dokazali s vise ploca...albatron isto..ecs,matsonic i sl ne spominjem...

od ploca kad bih po imenu isao mi ide epox,abit,fic,soyo (ali nisam ziher jer o njima nemam previse osobnog iskustva)...gigabyte,msi,mozda asus i nema vise...ali ne vjerujem da bih dalje od prva dva uopce isao...
msvrtan je offline   Reply With Quote