View Single Post
Staro 30.08.2020., 19:58   #6422
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Salim svoj post kojeg sam postavio u krivoj temi A1 - ex Vip (Optika) u ovu temu:


Gledam TV program sa IPTV liste na svom PC, kad ono prekid (crni ekran na IPTV playeru), kao net se rastartao na cca par minutu i onda se net opet vrati ali ja moram opet pokrenuti TV program koji sam gledao na IPTV pleyeru da mogu nastaviti gledati, ti prekidi - restartanje pojavljuju se svakih nesto sati nije uvijek u isto vrijeme, nije problem kod gledanja (pokrenem ponovo) vec ako nestao snimam sa IPTV-a to snimanje stane i ta snimka mi je izgubljena.
Dali to A1 povremeno tijekom 24 sata nekoliko puta resetira moju liniju u optickoj centrali ili sta bi moglo biti.


Probao na vise razlicitih playera (IP-TV Player, SFVIP-Player. IPTV Smarters, Perfect Player i IPTV Smarters Player) i svugdje se isto dogadja, nekad je to bilo oko podneva par minuta prije ili poslje, pa onda oko 19,00 sati par minuta prije ili poslje, iz pocetka sam sumnjao na IPTV listu ali isprobano na vise raznih lista (sa vise severa), neki put primjetim zuti trokutic na onom monitoricu "Network Internet access" desno dolje na traci, i to traje par minuta cca do 3, i onda je poslje net OK, kazem kao da resetiraju liniju.


Ima li neko slicnih problema ili mozda rijesenje mog problema.
Jel ti pod network adapterom stavljeno da ti dodjeljuje sam IP adresu i DNS ili si stavio ručno ? Probaj i drivere od lan kartice updejtat.


Da nisam OT.

čekam ponudu od A1 optike, odobrili mi prijelaz sa aktivne na pasivnu pa ću vidjet kakva će cijena biti za sve ovo šta sam im nabrojao da želim.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 30.08.2020. u 20:57.
Thermaltake je offline   Reply With Quote