View Single Post
Staro 18.02.2014., 14:27   #21
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Vidim da sysa ima opet nvidia fanboy rant day.
Uzeo si očito s.ebane/falične grafe, stavio ih u cfx i rageaš. Ok, pošteno, svatko bi rantao da mu nešto ne radi. Ali prosipat te filozofije kak je na nvidii sve bajno su jednako blesave ko i ove da sav ati ne valja. Nisam fanboj niti jednih, bmk, kupujem za svoju lovu šta mi paše u datom momentu i da mi odgovara price/perf. ratio, al stvarno si više u svakoj ati temi naporan. Još što je najbolje, moderator si -.-
Jedno je bezazleni troll ati vs nvidia, tog ima uvijek i bit će uvijek, al toliko ranta u preko nekoliko ati tema, je way too much.
Eto, moja 7970 ghz edt ne ide preko 65°c, u sobi je 24 avg temp, s driverima ama baš nikakvih problema (vidi čuda, tako ni sa nvidiinima nisam imao nekih većih problema isto tako), a hdmi radi bez pol muke, isto kak je radio na 7870, 6950, 6870, 5850, 550ti 2kom, 660, itd.
Nvidia istih perf. i sl. hlađenja kao avg 280x, a i btw tema topica je 280x, a ne osobni rant sysa vs asusovih 280ki, košta cca 400kn više, što i nije tako zanemariv trošak.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote