Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 11.01.2018., 10:06   #9193
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Kad smo već kod slušalica, DACeva, Fiia - a u temi HiFi, moram spomenut vjerojatno najbolji zvuk za nešto oko 1000 kuna - FiiO X1 i KZ ZS6 slušalice.

Slušam par dana, i mogu samo reći - fantastično!

Nakon nekih 20-tak sati "kuhanja" drivera (4 po sluški!? - dva balanced armature i dva dinamička) sve je prekrasno čisto i prostrano, a prema iskustvu koje sam imao sa ATE i ZST sluškama, bas će još nadoći, iako je i sada vrlo dubok i definiran.

Čak i da uzmete novi model X1 koji je nešto skuplji od starog, čak i da ne pogodite niti jednu akciju za ZS6 sluške pa ih uzmete po redovnoj cijeni, i dalje će ta cifra biti ispod 1.500 kuna. Ja sam dobio povoljno player kod našeg zastupnika (kad je došao mark II model), a sluške sam nedavno uzeo na GB akciji - došle su me ukupno 26 dolara...

A za tu lovu, tu kvalitetu zvuka ne vidim kako bi drugačije mogli postići - bez obzira o čemu je riječ - komponente, zvučnici, slušalice, novo, SH......svejedno.
Možda sa nekim drugim naglavnim SH sluškama, eventualno, ak ih dobijete za 200tinjak kuna, a player fakat ne znam. Znam da iPod nije ni blizu (imam jedan Nano relativno nov), ni kad uspoređuješ MP3 a kamoli kvalitetan Flac.
O komponentama i zvučnicima pogotovo, da ne pričamo

Plus, i jedna i druga stvarčica su stvarno kvalitetno izrađene - aluminij i jedno i drugo.
Zbilja izvanredna vrijednost za novac.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20180111_094712.jpg‎
Views:	190
Size:	1.23 MB
ID:	19029  
jean luc je offline   Reply With Quote