View Single Post
Staro 22.06.2020., 14:21   #4386
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Imam MSI B450m Mortar, dakle famozni mali bios kako voliš spominjati. Radi bez problema cijeli dan i nije vidio ranodm restarta, crachanja.
Kakve veze ima velicina biosa sa onim sto sam napisao ? Kakve veze ima velicina biosa sa stabilnoscu ploce ?
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
VRM se mora hladiti putem cirkulacije kučišta.
A kakve veze ima tvoja B350?
Pa ima istu/identicnu naponsku jedinicu sa istim RT8894A kontrolerom.

Mislim da uopce nisi procitao sta sam napisao a jos manje shvatio jer ako ja pisem nebuloze sa razumjevanjem kako sam velis, onda ovo sto si napisao su nebuloze bez razumjevanja u odnosu na prije napisano.

Koji dio i kome nije jasno da MSI B350 Gaming Plus i MSI B450 Gaming Plus MAX imaju ISTU jednako nekvalitetnu naponsku jedinicu sa RT8894A kontrolerom ??
Na cinjenicu kako ce i koliko netko hladiti VRM i oce to biti 5 ventilatora u kucistu ili dodatni heatsink od kile - ne ulazim, nabrojao sam samo gole cinjenice.

Isti VRM
Isti kontroler
4+2 phase obje

Kome se ne svidjaju cinjenice neka suze roni i reze zile.... nisam rekao da ploca ne valja za taj proc niti sam rekao da ce biti problema sa stabilnoscu.
Moje misljenje da ta ploca sa tom naponskom jedinicom kakvu i sam imam na svojoj ploci, nije za neki OC je samo moje osobno misljenje pa bi bilo zgodno iznjeti mozda neke cinjenice koje bi eventualno promjenile moje misljenje
a ne napadati radi iznosenja golih cinjenica o "opremi" ploce. Ocao sam Ryzen 1800X sa tom naponskom jedinicom i temperature iste nisu dobre jer VRM ide debelo preko 100C osim ako se ne hladi direktno i to je cinjenica o RT8894A kontroleru.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote