Tema: Bt Net
View Single Post
Staro 04.09.2009., 11:24   #31
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Exclamation

Ja sam se bio ozbiljno zagrijao za ovaj BTnet jer sam mislio da mogu birati samo između njih i maxadsl-a

Odlučan da se prijavim, zvao sam par dana zaradom, ali bezuspješno jer sam zvao uvijek nakon 16h. Kada sam shvatio da im služba za korisnike (moš mislit, služba za korisnike) ne radi nakon 16h!!!! što mi je bilo nevjerojatno, pokušao sam prijepodne.


Čuo sam se dva puta s njima prijepodne, oba puta sa istom ženskicom za koju sam nakon par jednostavnih pitanja shvatio da NEMA POJMA O ČEMU PRIČA I ŠTO PRODAJE.


Ono što me je najviše naljutilo: iako imaju u cjeniku navedenu cijenu samo interneta i to čak tri različite brzine sa različitim cijenama, ne može se uzet samo internet „jer su oni ipak kabelska kompanija“. Na moje pitanje zašto se onda uopće nalazi ta stavka u cjeniku, odgovor je „za informaciju korisnicima“.


Nadalje, rekoh, kolika je onda cijena triple-play? „199 kn“. A zašto mi je onda bila navedena cijena od 145kn u letku u sandučiću, kao nekakva promo ponuda? „Pa imate i promo ponudu koja nudi isto, ali košta 145kn“. Do kada traje promo ponuda? „Nema tu do kada traje. To Vam je stalno.“

Nakon što me ženskica sa 100%-tnom sigurnošću uvjerila da ne uzmem BTnet, bio sam se pomirio sa time da ću morat uvest telefonsku liniju T-coma, plaćat mjesečno za telefon koji nikada ne koristim i uzet MAXadsl, sve dok nisam otkrio ISKON.

Sada sam naručio Iskonov DUO.CARNet i plaćat ću 100kn mjesečno za 5Mbps flat i telefonsku liniju zajedno.
bobanmilan je offline   Reply With Quote