View Single Post
Staro 24.09.2009., 20:28   #94
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
2. Pogledaj 1
1. Zakonski ta gumica je fizičko oštećenje i prema zakonu si ti sam kriv i links ili netko drugi ti ne treba uvažiti garanciju. To što ti Corsair to bude uvažio je njihova dobra volja, ne dužnost.
Znaci po tebi proizvodjac moze namjerno fusati dijelove koji ce crknuti u normalnoj upotrebi i ne odgovarati za to?
Znaci, proizvet cemo stikove, ekonomicar ce reci da skresu lijepilo na pol (ako to, a ne design drzi stick) i to je to - sam si si kriv sto si si kupio ili koliko si ga koristio? pa di bi tome bio kraj?

Ostvarivao sam svoja prava na takozvanim "fizickim" ostecenjima - bilo gamepad ili mis kojemu je mikroprekidac stekao...

Fizicko ostecenje spada pod garanciju ako je isto nastalo normalnom upotrebom. Na ducanu/servisu je da dokaze (a ne na kupcu da se brani) da je ta stvar abjuzana i daj je to ostecenje nastalo nestrucnom upotrebom ili upotrebom za ono za sta uredjaj nije namjenjen.


Bas neznam tko bi isao uhvatiti usb konektor papagajkama da bi izvukao sticjk iz gume van i onda to reklamirao cisto iz zabave, a ako takav i postoji treba ga nagraditi za "trud"...
Alfa_R je offline   Reply With Quote