View Single Post
Staro 31.10.2008., 11:27   #61
lola78
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2
Evo i mojeg iskustva s Protisom: 21.10. pronašla sam podatak da je u Protisu fotoaparat Canon IXUS 80 IS 898 kn, dok mu se cijena u drugim trgovinama kreće oko 1400 kn. Zbog tako velike razlike u cijeni odlučila sam malo potražiti kakva su iskustva drugih u vezi kupovine. Naišla sam na ovaj forum, vidjela da nije bilo negativnih iskustava i 26.10. sam preko Protisove stranice "kupila" fotoaparat.
27.10. ujutro mi stiže ponuda i ja isti dan uplaćujem novce na njihov račun.
28.10. odem na njihove stranice i vidim da sada dotični fotoaparat košta 1047 kn, ali mislim dobro je, uplatila sam zadnji čas, mogla sam proći i skuplje. Sve do danas (31.10.) čekam poštara sa paketom, ali ništa. Danas dobivam slijedeći mail:
Poštovani,
Poslali smo Vam ponudu koju ste vi platili ali na žalost imali smo problem sa programom i cijena nije ta koja je bila na ponudi.<o></o>
Cijena je 1.047,49 .Da li ce te uplatiti razliku ili da Vam vratimo novac. <o></o>
Razlika je 148,54kn.<o></o>
Zbog naše greške najviše što možemo uciniti je poslati na naš racun.<o></o>
<o></o>
Malo prije sam ih nazvala i pitala koliko dana je ta pogrešna cijena navedena na njihovim stranicama, na što su odgovorili - 2 dana. Što nije istina, jer znam kada sam prvi put otkrila njihovu stranicu. Znači, u utorak su "ispravili" grešku, a tek u petak mi javljaju što se dogodilo. <o></o>
Pristala sam nadoplatiti razliku u cijeni, jer je taj fotoaparat i dalje kod njih najjeftiniji, ali su me razočarali. Znam da neću propasti zbog tih 100 kn više, ali se osjećam izigrano. I više od njih neću kupovati. <o></o>
Ako ništa, nadam se da će ovo pročitati netko iz Protisa i ubuduće pripaziti da se takve greške ne dešavaju.<o></o>
<o>
</o>
lola78 je offline   Reply With Quote