View Single Post
Staro 05.05.2023., 01:01   #3528
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Keychron bi trebao imati neke EU trgovine i tamo po meni ne bi smjelo biti dodatnog kačenja.
Je, piše da neke modele imaju ali i da neke nemaju u EU skaldištu ali ne piše koje tako da je lutrija dok ne dođe.
Ali hvala svakako.

Citiraj:
Autor JuiceBox Pregled postova
Promaklo mi je da je bezicna, onda ovako nesto : https://www.keychron.com/collections...39299048046681

tajlerova ideja nije losa ako zelis bas tu tipkulju
Tenks opet, ali ova iako je bežična, meni treba da je i BT i dongle compatible jer na kompu na poslu ne dela BT pa mora dongle.

Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Niti lipe jos je koliko se sjecam bila jeftinija tada,ali znas kako je sa alliexpresom u vecini slucajeva prođe... bar je tako bilo dosad sad nesto u zadnje vrime malo zahebava posta ako nema ioss broja na paketu uglavnom provjeri u temi aliexpress ,ne nema laga sve ok kazem sasvim ok za te pare i jos je hotswap

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Hvala.
Evo još gledam i ugledao sam valjda nasljednika RK61 nazvane RK61 Plus, a razlika je u kućištu i to na nekoliko mjesta, konkretno pomaknuti su prekidači za on i off i za wirelles i wired konekcije koje su sada od iza, a ne od ispod tipkalice, također dodan je USB C i USB A passtrough i pomaknuto je sve sa sredine na lijevu stranu tipkalice. Sviđa mi se dizajn a košta isto kao i evkivalentno opremljena non PLUS verzija.
Još malo proguglam kaj se nudi za tu lovu pa idem u nabavku.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote