View Single Post
Staro 05.04.2020., 12:19   #116
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Jel ima free način exporta i ponovnog importa Tidal playlista, favorita, albuma, artista?
Navodno se može, ali nikad nisam istraživao...


Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Glupo pitanje, ali zašto kupujete te sumnjive račune preko ebaya koji očito nisu za naše tržište, zašto jednostavno ne preuzmete 10-ak pjesama u mp3 formatu i bez interneta i ičega slušate glazbu?
Sa VPN-om si sam složiš račun pa ne moraš kupovati preko eBay-a. eBay je sasvim solidna opcija za kupnju takvih account-ova tko želi proći najjeftinije. Kupio sam gore i MS Office i Sony Vegas Pro. Radi već uredno 2 godine.

Tržište je davno postalo globalno, nije mi jasan komentar... Jedina razlika je koji od tih servisa je dostupan u HR a koji nije. Deezer je, stoga ima i puno više naših izvođača.

A ovo za mp3 - neusporedivo sa FLAC formatom, pogotovo za one koji imaju malo bolji audio sustav.

Čak i Foobar i lokalna baza podataka vrlo brzo postane bzvz kad skužiš koliko ti je pjesama na dohvat ruke, kvalieta snimki nije upitna (tko je ripao i s kakvog CD-a), te svi podaci o albumima su tu zajedno sa coverima itd.

I najbolja stvar osobno, a tu je navodno Spotify najjači koliko čitam, je opcija otkrivanja nove glazbe prema tvom ukusu: nakon par dana svaki od tih servisa skuži što ti se sviđa pa nudi novu glazbu slične vrste.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote