View Single Post
Staro 14.01.2020., 01:17   #383
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
tcom je u žeščoj banani navečer , sve igre mi lagaju , nadam se da na a1 nema takvih problema , btw ponudili su mi za 219 kn 500 mbit brzinu + telefon + tv sa nekim dodatnim paketom
HT ima najjače linkove prema van od operatera, tako je pogotovo bilo kad je A1 preuzeo Amis i otkazao Combisove linkove prema van i nakon toga im je internet prema van dosta patio, ne znam jesu li nešto poboljšali u zadnje vrijeme. Obično kad sam igrao s ekipom koja je na A1 znao imati par ms bolje latencije, ali to ovisi i o igri samoj i kod koga su smješteni serveri pa čiji su linkovi direktniji, nekad su oni imali bolju latenciju.

Ja nemam nikakvih problema na HT-u, sad sam mjerio, prema Frankfurtu 21ms 171/108, Amsterdam 30ms 117/89, Pariz 31ms 102/84.

Stvarno nisam imao apsolutno nikad niti jedan problem s latencijom prema nikakvim serverima, CS:GO, Fortnite, Rockstar igre, Hunt, stvarno ne znam jesam jednom imao slučaj da je bilo nešto do operatera. A za brzine teško da ijedan operater može garantirati da ćeš prema svim zemljama imat pune brzine kad je opterećenje najveće.
Exomaniac je offline   Reply With Quote