View Single Post
Staro 28.10.2010., 19:06   #6
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Kao i vecinu ostalih korisnika zaboli me ufce za providere i nisam ni jednom prijatelj. VIP/T-com pretplate, prepaidi i onda recentnije i Tele2 ekipa. Prosli smo turbulentno vrijeme Vip/T-com "konkurentnosti" u kojem su se castili 3 i kusur kune pozivom u susjednu mrezu... ali ono sto mi NIKAD ne moze sjesti u glavu je sramotna odluka Simpe. Sekretarica mi je primarno vazna stvar bilo da je pretplata ili prepaid. Jednostavno je moram imati i primati poruke.

Ne mogu vjerovati do danasnjeg dana, da Simpa ima srama naplacivati svojim korisnicima pozive prema sekretarici?

Ma moze biti umanjena tarifa ili ne znam kako da je zovu. Ali to je nesto najljigavije sto sam ikad vidio i nikad mi ne moze leci! Koja mizerija i to od najveceg igraca. Zamisli "troskova" i umobolne racunice da svom korisniku ides naplacivati poziv usluge koju svi daju besplatno od pocetka.

Ma ne, ne ide ovo u smjeru ravnoteze komplimenta na neku drugu stranu. Samo nesto odvratnije i mizernije nisam vidio u domacoj GSM trakavici.
Visage je offline   Reply With Quote