View Single Post
Staro 12.02.2019., 01:38   #5245
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Koji su to likovi. -.-

Stranice se ne mogu ucitati bez obzira surfam li preko PCa ( UTP kabela ) ili laptopa. Wifi kriminalan i svi mobiteli koji ukucani koriste gube konekciju, usklicnik kraj wifi ikone, nece da otvara stranice. Ovaj srot Innbox v45 je najgori ruter ikad.
OptiTV ne radi dobro, slika trza i lomi se.

Zovem SZK, prijavim kvar, sutradan me zove govorni automat - Vas problem je rijesen a i dalje imam isti problem. I tako 6 dana za redom.

Molim ih da mi promijene ovaj srot ruter. Jedan tehnicar mi kaze da ce mi dati drugi koji nije Innbox. Zovem nakon par dana, drugi tehnicar mi kaze da imaju samo Innboxe tj da nemaju druge marke. Treci mi kaze da imaju TP Link itd. Svaki tehnicar kaze drugacije.

Prijavim mailom kvar, odgovore mi nakon 10 dana da korisnik na kojeg glasi linija ( otac ) mora to vlastorucno potpisati. Ajd ok, isprintam, on potpise, sibnem im mail natrag, nakon jos 10 dana - Vas problem je rijesen. A ja i dalje imam iste probleme.

Katastrofa!

EDIT: Ima li netko admin sifre za Innbox V45? Nasao sam tri na bug forumu ali mi ne rade. Tnx.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	optishit.jpg‎
Views:	165
Size:	118.0 kB
ID:	20856  
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19

Zadnje izmijenjeno od: QuidZz. 12.02.2019. u 01:39. Razlog: dodana fotka
QuidZz je offline   Reply With Quote