View Single Post
Staro 15.01.2018., 14:17   #119
CiKi
Premium
Moj komp
 
CiKi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
Uh... Ljudi ja vam tamo ne bi kupio ni zapakirane duraselke.

Iz KC sam i znam osobno za više primjera da su čupali komponente iz kompova koje su ok i naplaćivali koda su "krepale" , a trebalo je samo nove win staviti, naravno ne ORGG, mada se naplatilo.
Frend je odfurao komp na popravak ( garancija ) i dok se vratio pali on COD i komp se ruši ( bio je OC) , otvara on i iz nekog razloga nema više staro napajanje od 500kn nego neko onakvo koje dobiješ s kućištem, onda su mu rekli kao da je krepalo i on traži da mu ga vrate i dok su mu ga vratiti ( pitaj boga iz čijeg kompa ) radilo je normalno...
Frajer mi je probao prodati iskorištenu termopastu... ( dogodi se ako ima sam onu plastificiranu kapicu, ali ova je bila zapakirana cijela u onu tvrdu plastiku tako da mi je namjerno dao tu otvorenu ).

U njihovu obranu to je sve bilo u poslovnici u KC, ljudi koji danas rade u tom dućanu nemaju veze s time i rade kako im gazda kaže, a ja se sjećam prije 15 god dok je to bila prčvarnica i prodavali su kompove nVidia 128MB i ja pitam gazdu koja je to nVdia jer jbg ima veze od modela do modela, on meni odgovori da sve što mene ima biti briga piše na papiriću. Intel processor, nVidia 128, hard disk, i mjesečno 350 kn idućih godinu dana...

Isprike ljudima koji tamo rade, a nemaju veze s tim i pokušavaju biti pošteni i puno im hvala.

Zadnje izmijenjeno od: CiKi. 15.01.2018. u 16:12.
CiKi je offline