View Single Post
Staro 01.01.2021., 12:49   #18
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Ja sam sebi da se smirim stavio polupunu bocu vode koju pogledam kad mi se ucini da haluciniram 😄

Na taj nacin zbilja vidim jel se trese ili buncam.

A te aplikacije su najvece zlo. Samo ti ionako rasturaju vec narusenu psihu. Ionako kad te zdrma mos se slikat.
Ovo za aplikacije se slažem. Koristio sam ju jedan dan. I onda si mislim "baš mi to treba da svako malo refrešam jel bilo kaj".

Aplikaciju ubio, index, net.hr i slične širitelje panike ne otvaram, a pošto sam u prizemlju trokatnice (doduše iz pedesetih godina prošlog stoljeća), osjetim samo ove 4.2+ sa ZG/SK područja. Sve ispod toga ništa, fala bogu. Osjetio sam ih 5 do sada, 2 u ponedjeljak, onaj prokleti glavni u utorak i 2 u srijedu.

Ako imate klince, nikako ne paničariti pred njima (naravno ukoliko je to moguće). Moj malac je prespavao one zagrebačke i prva dva petrinjska pa nije znao što je to osim kaj je vidio i čuo naknadno. A onda je osjetio glavni. Došli po štok nosivog zida širine 60cm, stisli se tu "da nam žbuka u oči ne padne" i nakon njega mirno otišli u šetnju. Iako mi je srce bilo u peti, bio sam cool da se ne prestraši. Sreća su mi svi ormari utiplani na šine na zidu tako da nije bilo opasnosti da nas to poklopi. Par riječi utjehe, da je to tako normalno, obukli se i lagano van. "Zakaj su svi vani". Mah, rekoh, na zraku su svi, ne pada kiša.

Nakon šetnjice, vratili se u stan. Oštećenja nije bilo ni na krovu (novi krov 2012) niti na dimnjacima. Drugi dan ujutro nas probudila ona 2 komada, a malac kaže "a to su mali i normalni ti nam ne mogu ništa". Rekoh ajd barem nemam s djetetom problema, dok vidim da neki imaju nažalost. Ali velim, nije za kriviti nikoga, nismo svi isti.

Mene osobno to na druge načine grize. Inače ne spavam dobro godinama, sad nisam spavao nikako. Podsvjesno me drnka. I nakon ponedjeljka, sinoć sam nakon "dočeka" konačno odrapio rekordnih 9 sati s prekidima zbog idiota koji su rokali s petardama do 5 ujutro.
Jedina pozitivna stvar u svemu je kaj sam sretan s kilažom, na 107 sam

Malo poduži post, ali drago mi je da je netko ovu temu otvorio, da se možemo malo pojadati i međusobno se (probati) ohrabriti koji smo u ovom krugu "Zagreb-Karlovac-Sisak" i šire koje je ovo streslo. Nadajmo se da smo iduće stoljeće mirni sa ovakvim sranjima.

Čuvajte se.
Brko je offline   Reply With Quote