View Single Post
Staro 08.12.2016., 19:31   #1
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Sastavljanje jeftinog kompa - natjecanje!

Što mislite na prijedlog da PC ekspert organizira natjecanje u sastavljanju računala za iznos manji od 750 kn (100 eura...). Bit natjecanja je trud i zabava svih forumaša , te prenošenje smješnih priča procesor sam nabavio na buvljaku gdje sam se cijenkao sa prodavačem da li ću dati 20 ili 30 kn, na njuškalu sam dobio grafu za stari smarthphone uz prepirke to ne vrijedi toliko kućište sam nabavio od odbačenog kompića u prijatelja kada smo malo popili slomio se i dao mi je i monitor LCD koji vrijedi 200 kn... Normalno bit je iskrenost koliko tolika, koja slika , na kraju pri sastavljanju pokrenuti neki benchmark (odredimo koji...) , poredak (ne samo po brzini , nego i po inovativnosti i snalažljivosti...) , popis komponenti, operativni sistem koji korist (tu bi dao izbor od raznih Linuxa do Windowsa...) ...

Kompići bi se mogli darovati ili zadržati (kako tko želi...) a PC eskpert (mogu se kontaktirati još koja hrvatska web stranica ili novine...) upriliči nagradu za prva tri mjesta i za ostale sudionike nagrada majica ili naljepnica koja.

Možda je malo kasno da se stigne sve do Božića ili Nove godine (nemam baš puno vremena , ali odvojio bi za tu zabavu...) , ali bila bi dobra zabava , a na kraju bi se imalo o čemu pisati i komentirati...
  Reply With Quote