View Single Post
Staro 06.01.2016., 15:18   #38
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Da samo kaj imam iskustva s androidom, tak da znam kakva je situacija tamo..

Sad ti je samo jedina utjeha, ak ga staviš danas na njušku, sutra ćeš ga već prodat, a to nemreš ni s jednim smartfonom, jelda
Znam i ja, cijeli život sam na androidu i to ne da sam jedan mobitel koristio "dok ne rikne" već sam ih zaista brdo izmijenjao i znam što pričam. iOS mi je ovo prvi (moj).

Što se prodaje tiče, i tu se ponovno glorificira iPhone bez razloga. Gotovo svaki android koji sam imao sam i prodao preko njuškala. Što prije ga želiš prodat - to staviš nižu cijenu i ode, baš kao i svaku drugu stvar na njuškalu, nema tu neke filozofije. Ne vidim razlog zašto bi ajfon bio drugačiji? Gledam sad cijena u dućanu koju sam ja dao za 6s i cijena na njuškalu NOVIH iz VIP-a/T-Coma je već sada drastična razlika, tako da sam već sad u gubitku, kao što sam bio u gubitku sa prijašnjim androidima, ali kao što si i na gubitku sa bilo kojom tehničkom stvari koju kupiš pa kasnije želiš prodat. Finese jesam li 200 kuna više/manje na gubitku sa androidom ili sa iOS-om su bespredmetne za raspravu na cifru koju zapravo gubiš na oba.


Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Smeta te baterija na 6s, a hvalis S6?
Ooooo DA, o ogromno DA!!

Ja svoj S6 edge sam punio jednom dnevno, svaki put prije spavanja sam ga stavio na punjač. Danas sa 6s samo gledam gdje je koja utičnica slobodna da bi ga uštekao. Sa S6 nikad, ali apsolutno nikad u cca 6 mjeseci korištenja nisam ostao vani bez mobitela (da mi se ugasi), ovaj mi se već u mjesec dana 3x ugasio a češće ga punim tokom dana. Navike u korištenju mobitela nisam mijenjao, niti sam ikada pazio da li je koja nepotrebna aplikacija upaljena, dakle koristio sam i jednog i drugog u punom smislu. I tu je baterija debelo, ali debelo na strani S6. Da ne govorim o tome koliko 6s sjebano pokazuje postotak baterije, pa sa 50% na 20% padneš u trep oka, što se nikad nije dešavalo na S6, ako piše 50% baterije onda znaš da si na 50% i da još upravo toliko možeš koristiti mobitel.

Zadnje izmijenjeno od: jacobbb. 06.01.2016. u 15:27.
jacobbb je offline   Reply With Quote