Tema: BonBon
View Single Post
Staro 03.06.2012., 17:10   #95
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
Meni je bon bon bio odličan sve do pojave vipove fantastične tarife. Je da je pretplata, ali je bez ugovorne obaveze, i sve je neograničeno, bez ikakvih naknada osim one za radijsku frekvenciju. Za 150kn više nemoram razmišljati o ikakvim paketima, prometu ili preostalim porukama. Internet se usporava na 64kbps nakon 1GB potrošenog, ali i to mi je sasvim dovoljno za surfanje sa mobitela po forumima itd... Nešto slično ima i tele 2 ali sam sa njima stalno u internet roamingu, a i samo 500mb je u pretplati, pa su otpali u startu....
...i kad dpbijes racun od 300kn izgovor ce biti da si potrosio previse megabajta nakon onih 500. Tele2 is my enemy vec dugo. Vip je takodjer lopovcina,ali sa savrsenom tarifom nemaju izgovor za vece racune, osim nekakvih extra 060 brojeva,ali to je rijetko.

Sto se bonbona tice , ova 2 paketa za 60kn s jednom nadoplatom od 80 nisu losa uopce. oko 400minuta razgovora s time sto bobon je obracunska jedinica SEKUNDA. Tko ima puno kracih poziva,a ne bas previse internetaa,dusu dalo.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 03.06.2012. u 17:21.
spawn je offline   Reply With Quote